| anonim_4396 a întrebat:

Il cunosc de 1 an.Suntem cei mai buni prieteni, discutam de orice (teme,muzica, ce fete ii plac, etc.).Am fost certati cam 2 luni, nu am vorbit deloc vara.Si apoi a inceput din nou sa discute cu mine.
Vroiam sa iesim prin oras sa "sarbatorim un an de prietenie", dar cu 2-3 zile inainte imi zice ca nu mai are chef,ca nu vrea sa ne intalnim cu toti (o zona de promenanda), ca dupa o sa incepe sa barfeasca.
Eu am acceptat asta, cu greu.Dar mereu cand trec pe langa el se uita la mine in alt fel decat la restul si imi zambeste.Totusi,el mi-a spus pe la inceputul lunii septembrie ca nu simte nimic pentru mine, suntem doar bff.Nici la bal a zis ca nu crede ca vom dansa pentru ca vor incepe restul sa barfeasca(toti credeau ca ne placem anul trecut)...
Ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| AndrewAndy a răspuns:

Mda...vesnica prostie comunista care inca persista in Romania. Tu il placi, el te place doar ca e prea prost si crede ca ceilalti vor rade de el daca veti fi impreuna(nu am inteles asta niciodata). Eu zic sa ii spui sa va intalniti undeva mai retras si sa ii explici ca nu e nici o problema si ca NIMENI nu va rade de el daca veti fi impreuna(poate doar il vor invidia) laughing Bafta!

4 răspunsuri:
| oHarryo a răspuns:

Esti sigura ca ii plac fetele?

| licurici77 a răspuns:

Probabil te place dar nu vrea sa tit spuna acest lucru
.nu i este frica de tine ci mai mult de gura lumi.ii este frica sa nu fie barfit. vorbeste cu el si explica-i ca nu are rost sa i fie frica de barfe. ajuta-l sa treaca peste acest lucru

| EdyJr a răspuns:

Vorbeste cu el. Fi sincera. Spune tot inainte de a fi prea tarziu. Succes!

| AngeliqueDP a răspuns:

E confuz, nu stie sigur daca te place