| loolaa13 a întrebat:

Il iubesc. Stie, si totusi este iubitul celei mai bune prietene ale mele. Suntem clasa a 6, el a 9. Ii vad zilnic, Dar nicio data nu se tin de mana, nu mai zic de sarutat pentru ca ea e mult prea timida pentru asta, doar stau si vorbesc minute in sir. El spune ca tine la ea si nu ii este rusine sa fie vazuti impreuna, dar nicio data nu se afiseaza ca doi iubiti. Cu toate astea, eu vad ca se iubesc, si mi s-e rupe sufletul cand sta langa mine, si stiu ca nicio data nu o sa il pot avea. As vrea sa ii evit, sa nu mai fiu nevoita sa ii vad impreuna, dar nu pot, pentru ca mereu se plimba pe holul scolii. Ce pot sa fac sa nu mai sufar pentru el?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iti cauti un gagic.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Treci peste,el e, intr-un fel, interzis pentru tine.Mai ales, atata timp cat e cu prietena ta!

Esti tanara, baieti sunt miliarde; gasesti macar 100 pe placul tau.

| Johnny_3797 a răspuns:

Gasesti pe altcineva pe care tu il vei iubi tot atit de mult cum si pe aceasta. MUlta succes

| Ciprian a răspuns:

Gaseste si tu pe altcineva.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă într-adevăr eşti o prietenă bună, atunci bucură-te pentru fericirea ei şi nu mai fii atentă la suferinţa ta.

| euionutz a răspuns:

Lasate de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va scurma la lingurica de mici? Ia si invata puternic si treci pe primul loc in toata scoala.Cred ca numai asa ii vei atrage atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel baiat se joaca cu sentimentele prietenei tale si ale tale, realtia pe care o are cu prietena ta el o considera "asa de plictiseala" si de asta nu se afiseaza in public nu se saruta etc.Adica na imi cer scuze daca gresesc dar din spusele tale asa se intelege