| DanAndreeaIoana a întrebat:

Im place de un baiat care e mai mare decat mine cu un an si i-am zis ca-l iubesc si nu a reactionat cum credeam eu. El este o persoana mai dura, apoi peste cateva zile m-am certat cu ell si acum nu mai vrea sa vorbeasca deloc cu mine ce sa fac ca sa ma impac cu el? Fundabig grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate a fost un pretext cearta asta numai sa nu mai vorbeasca cu tine, mai pe scurt nu te place si nu vrea sa fie cu tine

| neutrino a răspuns:

Pai daca lui nu-i place de tine si tu te tii scai de el, nu-i normal sa nu-ti mai vorbeasca?

| Dafuqq a răspuns:

E un truc de-al baietilor pentru a face fetele sa le pice mai repede in plasalaughing
Daca dureaza mai mult de 3 zile aceasta suparare, eu zic sa-l lasi.
winking Bafta

| Kaky2Z a răspuns:

Ceva de genul am patit si eu imi place de o fata de vreo 3 ani si mi-e rusine sa reactionez la ea ne certam mereu, dupa ne imapacm si tot asa iar vara asta a venit la bunica ei dar ea nu a prea mai vorbit cu mine cum vorbea acum mult timp eu cred ca este din cauza ca are sanii mari rolling on the floor