| Armyanka a întrebat:

Îmi amintesc ca după o abstinență de 3 luni de la sex am făcut-o din nou cu iubitul meu și când am terminat aveam pe lângă vulvă un lichid albicios, care nu era sperma deoarece am făcut protejat. Ce era? Menționez ca nu era niciun început de infecție sau chestii de genul. dar nici nu am simtit ca am avut orgasm, stiu doar ca m-am simtit foarteeee bine. Sau orgasmul vaginal este diferit de cel de la clitoris?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Lubrifiant natural al vaginului tau. Cum se ma zice te-ai udat bine. Te-ai excitat si e normal sa fie asa. Ce ai simtit este un orgasm fara descarcare, ai avut orgasm dar nu ai pierdut energie prin vlaguire. Este cel mai sanatos fel de orgasm pentru o fata. Se intampla la fetele care iubesc sincer iar placerea urca in tot corpul si nu se manifesta doar in zona organelor genitale. Felicitari, continua tot asa si le doresc tuturor baietilor sa cunoasca fete ca tine.

| Armyanka explică (pentru Xpressurself):

Înțeleg. nu știam ca exista asa ceva. pai chiar îl iubesc cu adevărat, e prima mea relație serioasa in care simt ca iubesc. si cu el mi-am și inceput viata sexuala. happy

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Baietilor care merita fete ca tine.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi acel foarte binee a fost orgasmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este secreţie vaginală. Un fel de ejaculare feminină ca cea a bărbatului după ce ajunge la orgasm.