| pantofipantofi a întrebat:

Imi da din farmacie sedative fara reteta? am aflat in seara asta de ele, de abia astpt sa se faca dimineata, nu mai am rabdare, va intreb sastiu daca ma duc cu entuziasm sau sa ma rog de farmaciste

5 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Da stiu eu unele, care se dau fara reteta SEDATIF se numesc, si nu`s asa scumpe, am luat si eu pentru ca nu puteam sa dorm noaptea, dar sunt bunicele te calmeaza.:*

P. S am citit si celelalte intrebari, sa stii nu ca nu esti prima si ultima careia li s-a intamplat asta, stiu si te inteleg este fff greu pentru tine, asta a fost sa fie, nu te mai gandi. ce`a fost a fost un vis urat, si o sa vezi timpul le va rezolva pe toate, incearca sa-ti gas un pr sa fie genul tau si el te va face sa treci peste toate

Toate supararile trec.

:*

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Doamne pe cine vrei sa sedezi? ca te ajut eulaughing)))))rolling on the floor

| deeeeeeaaa a răspuns:

Si ce vrei sa faci cu ele?

| CARMENCITA a răspuns:

Du-te la un medic inainte sa iei medicamente.Mai citeste si tu, informeaza-te ca observ ca habar nu ai ca nu se i-au medicamente aiurea fara sa-ti zica medicul.Nu se dau sedative fara o reteta speciala, nici farmacista nu-si poate cumpara fara reteta asa ca te rogi degeaba.Eu stiu doar de unul fara reteta, dar mai bine ai evita cafeaua si racoritoarele energizante si ai bea niste ceai de sunatoare in loc de sedative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se da, si eu am cumparat, este pe baza de plante