| love_4777 a întrebat:

Imi doresc sa ma LOGODESC cu iubitul meu mi-as dori sa ma ceara el spune ca si el isi doreste mult dar ca nu stie prea mult despre asta cum as putea sa ii explic fara sa zica ca insist prea mult eu imi doresc enorm sa faca asta. el spune ca vrea sa termin liceul... dar pentru o logodna nu e necersar. eu simt asta pentru ca vreau sa raman cu el si sa imi fac o fam alaturi de el

1 răspuns:
| Clarity a răspuns:

Ma bucur pentru tine, da sincer nu iti fa planuri de la ani astia ca sa nu ramai dezamagita :p. Poti sa ii spui doar ca ti-ai dori asta foarte mult, nu te intereseaza de scoala, o sa o termini dar il vrei pe el. Poate s-ar gandi mai bine la asta, da probabil deja iai spus asta., asteapta sa te ceara nu poti sal obligi sau ceva de genu :p