| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata TPU! am si eu o intrebare. Eu as vrea sa ma logodesc cu iubitul meu la biserica. Cum ar trebui sa procedez? Zic procedez, pentru ca vreau sa-i fac o surpriza lui; stiu ca si-ar dori enorm asta. Asta e ca o promisiune ca voi fii mereu alaturi de el, ca il iubesc si nu ne vom desparti niciodata.

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Nu stiu daca e bine sa ii faci o surpriza de genul asta. Chiar daca amandoi va doriti mult, ar fi mai bine sa ii propui... Mai degraba va fi o surpriza placuta pentru el propunerea ta, decat sa il pui in fata faptului implinit.