| UnAltUserIndragostit a întrebat:

Salutare,TPU!
Aseara,m-am despartit de iubita mea,iar acest lucru doare foarte tare,pentru ca o iubesc foarte mult.Ea mi-a zis ca vrea sa ne despartim,deoarece eu am facut-o sa sufere prea mult, iar de o saptamana s-a inchis in ea.Nu inteleg cu ce am facut-o sa sufere,am suparat-o cu un singur lucru,cand i-am scris pe Facebook la o poza "Ce vrajeala",iar de atunci nu stiu ce a apucat-o,totusi, a fost o gluma.In fine... faza e ca ea e si putin fitoasa, dar cu mine nu.Si credeti-ma ca si eu m-am suparat de multe ori pe ea,dar m-am linistit,deoarece o iubesc foarte mult...
Acum,intrebarea este:Sa o las o vreme si sa ii arat ca m-am schimbat si sa ne impacam, sau sa ramanem prieteni cum a zis ea.Ma simt ca dracu de cand a zis ca s-a terminat.
Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sincer amice nu stiu cat te iubeste, daca tear iubi nu s-ar fi suparat, sigur place pe altcineva sau s-a plictisit de tine aiurea, stiu ca iubirea doare e aiurea dar las ca treci peste asta e

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ai o drama de. telenovela! Hai ma, te rugam frumos lasa-ne cu dramele tale de trei parale ieftine, demne de canalul acasa! Daca o iubeai nu-ti bateai joc de ea. Voi tinerii sunt prea orbiti de imputiciunea si spurcaciunea numita facebook, care va domina gandurile si sentimentele. Am spus sentimentele? Nu e adevarat! Voi nu aveti sentimente, aveti numai instincte. Sunteti in mare voastra majoritate primate! Deci ma scutesti cu "Ma simt ca dracu de cand a zis ca s-a terminat" - e de porc. E greu nu-i asa fara savarina? happy

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Ai dreptate

| PinkPanter a răspuns:

Eu spun sa i lasi putin timp si spatiu, iar din cand in cand sa o mai bagi in seama, sa o intrebi ce mai face. Apoi o chemi la o plimbare si o intrebi f2f daca nu ar vrea sa reluati ce a fost in trecut happy. Daca va accepta, fii sigur ca te iubeste si ca acel moment a fost un moment care a trecut, care nu a insemnat mai nimic. Bafta happy