| AsasinulNegru a întrebat:

Imi iubesc prietena cum sa ma apropriu mai mult de ea?

Răspuns Câştigător
| Izabelaisa a răspuns:

Poi thinking stai si tu mai aproape de ea propune-i sa face-ti ceva impreuna sa privi-ti un film sa va plimbati orice spune-i ca o placi alint-o mereu!
bafta :*

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Poate "cum sa ma apropii mai mult de ea"...se vede treaba, ca atunci, cand vrei sa te "apropiu" de ea, nu se leaga nimic, nici macar de o funda!

| virusake a răspuns:

Iesi cat mai des cu ea...

| WhiteRose a răspuns:

Cred ca cel mai bun mod de a te apropia de ea, este sa ii devi prieten, sa o asculti, sa ii fi alaturi, sa ii impartasesti experiente si apoi, in exterior, ce au zis ceilalti

| stipasha a răspuns:

Treci la sex, dragoste big grin

| zSanta a răspuns:

Daruieşte cadouri si petrece mult timp cu ea si pupativaa multt

| GrecuCristi a răspuns:

1992bibi imi pare rau sa te contrazic dar nu e recomandat sa o alinti prea mult deoarece o sa creada ca. ii spui asa din intamplare! Parintii tai cum consuma timpul impreuna? Merg impreuna la cumparaturi se uita impreuna la un film mananca impreuna, se plimba impreuna, trebuie sa va place ceva! Bafta si sper ca te-am ajutat!

| AsasinulNegru explică:

Pupo mult