| xFoorMusiicx3x a întrebat:

sad Cum fac sa ma impac cu o fata as vrea sa fiu cu ea o iubesc cum ma apropriu mai tare de ea...

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

Vorbeste cu ea cat mai mult, daca v-ati certat discuta serios si cere-i scuze. Chiar daca greseste, da-i dreptate pana ii trece supararea, deoarece o femeie poate sa se enerveze foarte rau daca o contrazici cand e suparata. Cel mai important este sa discuti cu ea si apoi totul vine de la sine. Incearca sa o faci sa te vada de incredere, trebuie sa ii fii alaturi si sa o faci sa se simta in siguranta cu tine. Sper ca te-am ajutat!