| MyNameIsAndreea a întrebat:

Imi iubesc prietenul la nebunie,si suntem de ceva timp impreuna si e totu serios,deja avem relatii,si mereu cind sunt cu el ma topesc,numai ii simt parfumul si parca ametesc,dar in special corpul lui numai ma ating de umerii lui sau bratul nu conteaza,chiar si spate, si simt ca ma infierbint, de parca as fi nebuna...stiu ca il iubesc la nebunie,dar cind suntem aproape parca sunt fermecata,e normal sa ii arat ca ador corpul lui,parfumul lui,niciodata nu i-am aratat sau sa-i spun,dar innebunesc cind il vad fara maiou,sau ma cuprinde si simt parfumul,niciodata nu mi s-a intamplat,dar cind sunt cu el mereu e asa,si ar fi normal sai arat tot asta,sa stie ca sunt inebunita dupa corpul,ca aproape ma topesc cind ii simt parfumul,ar trebui sai arat asta,sa-i spun? e ceva normal? daca ii voi spune sau daca ii voi arata, nu se va schimba, sau e mai bine sa las cum este?(as dori si parerile barbatilor)?

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Pe de o parte ar trebui sa ii spui pentru a-i arata cat de mult il iubesti, pe de alta nu pentru a nu si-o lua in cap gen, ha asta e in limba dupa mine orice as face ma iarta.

8 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Bine bine, am inteles, esti indragostita lulea de el sa incepe rezolvarea:

Nu are nimic daca ii spui el va fi tot asa deoarece stie ca tie iti place, dimpotriva daca nu ii zici nimic despre parfumul, corpul si chestiile lui va crede ca tie ti-e indiferent ce face, cum face asa ca mai bine spune-i tot ce simti ca sa stie. Poate ca si e le topit dupa tine.Incearca sa discutati.

Multa Bafta :*

| MasterYoda a răspuns:

Foloseste prezervativul!

| SpaNu88 a răspuns:

laughing)) iti i'a mintile normal. pentru ca foloseste parfum cu feromoni rolling on the floor

| Ekcstsy a răspuns:

E clar ca iti place de aspectul lui fizic. Daca s-ar ingrasa brusc si ar avea burta, ai simti la fel? intrebarea asta ar trebui sa ti-o pui. Din descrierea ta asta reiese. Nu ai spus ca iti place sa vorbesti cu el, ca iti place cum gandeste etc. Frumusetea-i trecatoarewinking

| MyNameIsAndreea explică (pentru Ekcstsy):

Pai nu am spus,mie imi place cum e,mereu ma alinta,cind vrea sa plece undeva mereu isi cere permisiunea de la mine,sau imi cere parerea,uneri vorbim impreuna si e asa placut cind simt ca ma intelege,si chiar daca ar avea burta si ar fi altfel,oricum cred ca as inebuni dupa el, mie nu ca imi place doar aspectul lui fizic si toate astea, doar prezenta lui ma face sa ma schimb, cind il vad din departare si nu ne-am vazut demult timp, numai ma atinge si ma iau fiorii, si am vrut sa stiu daca e normal ca el sa stie toate astea?

| Ekcstsy a răspuns (pentru MyNameIsAndreea):

Pe de o parte ar trebui sa ii spui pentru a-i arata cat de mult il iubesti, pe de alta nu pentru a nu si-o lua in cap gen, ha asta e in limba dupa mine orice as face ma iarta.

| SakonSIUkon a răspuns:

Mersi ca imi sustii teoria chiar conteaza aspectul fara el nu ajungi la 100% uite in sfarsit o fata care recunoaste asta.

| Emma112 a răspuns:

Deci e clar: esti indragostita! love struck
Normal ca trebuie sa-i arati ca esti topita dupa el! Asta l-ar face sa inteleaga si mai mult ca il iubesti.
Chestiile astea sunt absolut normale intr-o relatie happy

| hellaw a răspuns:

Nebunosmug fotbalist aa?smug:X pai nu-i zice. arata-ismugsmug..si daca chiar e fotbalist nu-i zice nimic ...asa is de mandrii:O:Xlaughing deja se simt prea superiori.nui mai zice si tulaughing)