| alyutzzu a întrebat:

Imi palce de un baiat de 4 ani.in timpul acesta am fost cu el de vreo 4 ori dar in septembrie el mi-a dat igg fara sa-i fac sau sa-i spun nimic. Din semptembrie pana in ianuaria l-am mai sunat cu necunoscut... dar ieri m-a bagat cica"un prieten de-al lui" in seama si mi-a spus ca el vrea sa se impace cu mine si mi-a spus sa il sun.Lam sunat si l-am intrebat buna ce faci. mi-a raspuns m-a intrebat si el si cand am vrtu sal intreb mia inchis telefonul si a doua oara cand l-am mai sunat mi-a spus ce ma ivrei si dupa iar mia inchis telefonul.Prietenul lui m-a intrebat daca mam impacat cu el iar eu i-am spus ca nu si m-a intrebat daca eu il plac dar eu i-am spus ca nu deoarece nu puteam sa spun ca il iubesc ca nu stiam exact cine e si daca era cineva sa ma ia la misto picam de proastalaughing. Astazi am afalt ca el era pe id ala. Oare el ma place pentru ca eu il iubesc foarte mult si vreau sa ne impacam si sa fim din nou impreunalove struck.va rog helpp Funda si vot pssss:X...raman datoare promittt:*

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

Sunt sanse sa te placa daca nu de ce te-ar intreba daca iti place de el dar totusi putea sa isi bata joc de tine...tu il cunsti mai bine stii ce fel de pers este. Cel mai bine ar fi sa iti iei inma in dinti, sa oti faci curaj si sa-l intrebi nu ai ce sa pierzi.Succes! Funda?