| Vicutaaa a întrebat:

Spuneti va rog frumos dati-mi un sfat! M-am despartit de prietenul meu acum putin timp si el aseara mi-a sunat si m-a intrebat daca vreau sa ne impacam si eu eram foarte inervata suparata pe el si i-am spus ca nu vreau insa eu vreau sa ma impac cu el cum credeti ca ar trebui sa-i spun acum, mi-am dat seama ca eu chiar il iubesc si vreau sa mai fim impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu Vica, dar ce aveti mai fratilor de va certati cu totii? Explica-i ca aseara erai suparata din cauza parintilor (inventeaza si tu ceva ) si ca doresti sa reluati discutia pe tema de aseara, dupa care sti tu cum si in ce fel sa faci, ca doar esti fata isteata

| Vicutaaa explică (pentru anonim_4396):

Pai m-am gindit si la asa varianta, insa daca el nu mai vrea sa discutam, daca nu mai vrea sa fie cu mine peste noapte big grin

| Vicutaaa explică (pentru anonim_4396):

M-am gindit la asta, insa daac el nu ma vrea sa discutam? daca si-a schimbat parerea peste noapte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vicutaaa):

Ai mare noroc ca este baiat si nu fata laughing suna-lwinking

6 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Dacă băiatul era inteligent şi ştia că nu trebuie să crezi niciodată CE SPUNE o femeie, ci CE FACE, atunci problema era rezolvată...ce să-ţi fac dacă umblii cu toţi mediocrii.

| JJ16 a răspuns:

Spune-i ca ai zis ca nu vrei din simplul motiv ca erai suparata, atata tot.

| 名無しん a răspuns:

Draga mea, a inerva inseamna ca excita un organ sau un tesut. corecteazate