| Sarah35277 a întrebat:

Imi pare rau ca tot postez aici dar nu am cu cine vorbi, astazi am vorbit cu el si i-am zis ca ar trebui sa ne despartim dar el a zis ca nu vrea asta si a insistat sa nu ne despartim, totusi nu m-a iertat pentru faza aia. Eu incep sa cred ca nu mai are rost sa stam impreuna daca el nu ma poate ierta. Nu vreau sa stea nici din mila cu mine. Deci acum eu chiar nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul vostru in mod obligatoriu trebuie sa va asezati fata-n fata si sa aveti o discutie cat se poate de cinstita din toate privintele. Doar asa veti putea ajunge in situatia ca impreuna sa reusiti sa luati cea mai corecta hotarare privind relatia voastra. Voi doi suntetii singurii si in masura sa judecati corect ceea ce este cel mai bine pentru amandoi. Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

Il ameninti ca ai venit din Italia, ai fost intr-o misiune secreta de rasboiu si daca se desparte de tine ii dai corona, covid19 cum se cheama?! Pe urma vezi ce zice. Cand ii dai stress l-a luat gaia!

| Deeniisaa34 a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie. Stiu cum te simti.

| Sarah35277 explică (pentru Deeniisaa34):

Mda. si ce ai facut? V ati despartit?