| alx_6817 a întrebat:

Imi place d o fata...si nu stiu cum sa si dea seama ca o plac si sa aflu si daca ea ma place e naspa ca suntem si in aceeasi clasa( a 9-a), stiu ca am gresit ca nu i-am spus din prima zi cand am vazut-o, mi se pare mie.nu stiu dar cand vb cu ea se poarta cam dusa de val. naspa e acum ca are prieten. ce i de facut?

orice raspuns e binevenit! Ms. happy

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca are prieten atunci eu zic sa nu te bagi ca nu e frumos sa strici o relatie... te inteleg ca o placi dar nici tie nu ti-ar placea ca cineva sa intervina in relatia ta, ceea ce e bine e faptul ca esti in clasa cu ea, daca se va desparti de acel tip atunci eu cred ca poti sa incerci sa vb cu e cat mai mult, sa o cuceresti, dar acum are prieten si asta e...

| darkstar a răspuns:

Exact in aceeasi situatie sunt si eu...:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai astepti... da-i de inteles ca iti place de ea, la un moment dat se va desp de respectivul si atunci ii zici ca iti place de eahappy. bafta