| EchipaGuessWho a întrebat:

Este o fata in clasa mea care nici macar nu ma baga in seama iar eu o plac mult ieri cand am fost in oras am vazut-o cu pritenele cele doua mi-au facut cu mana dar ea nu spuneti-mi si mie cum sa o fac sa ma placa deaorece mi se pare ca place pe altcineva nu stiu sigur.Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Sunt fata si parerea mea este ca, daca vrei sa fiti macar prieteni ar trebui sa stai cat mai mult in prajma ei, insa fara s'o bagi in seama :]. Sa astepti ca ea sa te bage in seama big grin. S`ar putea sa functioneze pentru ca de obicei atunci cand nu bagi in seama o persoana, ea devine mai interesata de tine happy. parerea mea

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai echipa, dragoste cu forta nu se poate, incearca sa o surclasezi la invataturawinking

| EchipaGuessWho explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit cam ar trebui sa gasesc una care sa ma placa si pe mine.

| EchipaGuessWho explică (pentru anonim_4396):

Ignora mesajul cu ai dreptate eu tot incerc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EchipaGuessWho):

Succes, incercare moarte n-are

| EchipaGuessWho explică (pentru anonim_4396):

Mersi o sa incerc.

| คlєxヅ a răspuns:

Am patit-o inainte sa cunosc pe... stii tu cine laughing si ti-am zis pe mess si povestea noastra. Dar nu incerca sa te bagi in seama prea mult, asta o enerveaza pe orice fata.hee hee Si we, daca te baga in seama si tineti legatura sa nu uiti sa ii ceri id si nr de telefon.Ia ia ia, da la varsta ta nu trebuie sa atingi fetele..Asteapta sa mai cresti.Ca eu de la 19 ani stii ce am facut.

| EchipaGuessWho explică (pentru คlєxヅ):

Da Alex stiu ce ai facut dar ma gandeam sa fim prieteni sau impreuna nu m-am gandit sa fac ce faci tu.

| คlєxヅ a răspuns (pentru EchipaGuessWho):

Eee stiu eu ce stiu, baga-te in seama pic pic, ca sa nu o enervezi. Dracoasele astea-s tare sensibile.

| คlєxヅ a răspuns (pentru EchipaGuessWho):

(SEBY) Daca vreti sa fiti prieteni, atunci de ce nu te duci la ea sa ii spui?

| EchipaGuessWho explică (pentru คlєxヅ):

Ca mi frica, daca eram tupeist ma duceam sa-i zic direct: Fata te plac!

| คlєxヅ a răspuns (pentru EchipaGuessWho):

Dăă,imi aduci aminte de mine. In a-V-a.Si fii tupeist!

| EchipaGuessWho explică:

Ma gandeam eu ca dragoste cu forta nu se poate dar macar sa fim prieteni atunci va rog ajutati-ma.