| galacticmauve1 a întrebat:

Imi place de ceva timp un baiat si nu stiu cum sa-l abordez mai discret. Ideea e ca el este mai bad boy de fel si isi cam bate joc de tot, din acest motiv inca nu mi-am facut curaj sa merg la el.
Cum sa ma pun bine cu el?
Mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost, doar daca iti place bataia si tratamentul indecent asupra ta fiind ceva iesit din comun la multe din voi sa va convina asa ceva

| alexalx1234 a răspuns (pentru mgtow):

Las-o frate. Ca o vedem pe aici plangandu-se

| alexalx1234 a răspuns:

Ați luat-o razna de tot. Doar bad boy vreți. După vă văd pe TPU cum vai doamne m-a folosit doar pentru sex și mi-a dat papucii sau alte rahaturi de genul.

| Pantagruel a răspuns:

Calareste-i pe toti ratatii acum si vei cauta unul linistit si inteligent pentru familie mai tarziu. Corect?

| AEWPenta a răspuns:

Spune-i buna si dupa o sa te duca in Germania la munca.

| LeSuiton a răspuns:

Te bagi in seama cu el si incerci sa i arati subtil ca l placi daca nu vrei sa i spui fata in fata, trebuie sa fii naturala, dar sa nu te plangi dupa ca vai domn'le ca si bate joc de tine, ca te a dezvirginat si te a parasit dupa, asta cauti, asta primesti.

| daisukioneechan a răspuns:

Cel mult o sa te foloseasca de cateva ori si dupa te va arunca la gunoi si dupa un timp o sa ne scrii iarasi pe TPU. Deja prevad viitorul.