| Mirceadumb a întrebat:

Iubesc o fata, dar ea place pe altcineva, vorbeste cu mine dar nu am curaj sa ii zic ce simt. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i cât mai repede. Într-o zi va fi prea târziu şi o să regreţi mult.

Nu ştii cum este să trăieşti cu un regret mult timp, ( că putea fii a ta ).

Riscă puţin dacă vrei să ai ce.

| Ichnat a răspuns:

Pai gaseste lucruri pe care le aveti in comun, aproprio de tine prin activita si apoi spune-i ce simti, astfel vei avea mai multe sanse! big grin

| sufletdeing3r a răspuns:

Incearca sa-i spui ce simti si apoi vei vedea daca e reciproc. Iar daca place pe altcineva, ar trebui sa renunti si sa gasesti alta fata.