| Nuamnumesrry a întrebat:

Imi place de o fata care a fost si colega mea de banca. Ne spuneam orice si ne intelegeam foarte bine. Cum as putea sa ies cu ea si ce as putea sa ii zic? As vrea sa pastram legatura si dupa ce mergem la liceu. Ce as putea sa fac? Ar fi ok sa o sarut daca iesim (mie imi place de ea)? Cum as putea sa o sarut adica ce sa facem ca sa pot sa o sarut?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca aveti biciclete sau role, invita fata la o iesire in parc sau la o plimbare. In mod sigur veti simti nevoia sa va opriti pentru a va trage suflarea. Si in timp ce va odihniti se pot intampla multe evenimente, dar nimic nu vine de la sine, totul va depinde de comportamentul adoptat de tine, de sarmul si afectiunea pe care o vei manifesta. Bafta. Succes!