| baiatulxboyx a întrebat:

Am o prietena ( buna ) pe care o cunosc de 4 ani, doar ca de un an am inceput sa avem tangente, sa creeam o legatura mai stransa.Chestia e ca a inceput vacanta, iar ea la inceput vroia sa vina cu mine la acelasi liceu, insa ne-am cam certat, iar ne-am impacat si acum ea vrea sa se duca la altul... Mie mi s-a pus pata sa o sarut pentru ca imi place de ea de 4 ani, insa in ultimul an m-am indragostit de ea. Iesim destul de des afara insa de data asta vreau sa fie mai special. Vreau sa o fac sa rada mai mult, sa ma port mai frumos cu ea, sa fiu mai spontan, iar cand o sa ne asezam pe o banca si ea o sa inceapa sa-mi povesteasca lucruri, chiar atunci cand vorbeste vreau sa o opresc cu un sarut. Ce ziceti? Ar trebui sa fac altfel?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E foarte draguta povestea ta,ca si surpriza pe care vrei sa i-o faci.
Dar,luata prin surprindere, sa nu aiba vreo reactie imprevizibila.
Mai bine spune-i ca vrei sa-i spui un secret la ureche,si-i spui ca o placi mult,ca o gasesti perfecta,si,retragandu-te de la urechea ei,poti s-o saruti...
Si asa,va ramane impietrita de cuvintele tale!
Oricum, si varianta ta e buna, dar sa ai inspiratia sa alegi foarte bine momentul!
Succes!

| Hombre a răspuns:

E cu doua tăisuri s-ar putea sa ca prietenia sa se incheie aici, vezi mai inainte de a trece la fapte daca la focul tau aprins ii sare si ei o scanteie.

| OnlyGirl a răspuns:

Pai eu cred ca stii exact ce trebuie sa faci, cu siguranta se va indragosti de tinewinking succes:*

| katycc a răspuns:

Mie mi se pare foarte dulce surpriza pe care vrei sa o facihappy
nu cred ca ar trebui sa faci altfel doar ca atunci cand vorbeste uitate fix la ea si apropiete incethappy
apoi sarut-o ar fi un lucru frumos si ea ar intelege tot ce simti pentru eahappy

| JulieJuly a răspuns:

E cam riscant :-s cel mai bine e sa mai astepti putin si sa vezi daca si ea simte ceva pentru tinewhistling

| Annie a răspuns:

De ce nu, daca tu chiar o placi poate si ea te place si astepta sa faci tu primul pas.Succes.