| Daniel_Dani_1996 a întrebat:

Imi place de o fata care ii de aceeasi varsta cu mine si o cunosc destul de bine.Ea ii un pic mai perversa. ce sa fac? (Daau funda)

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Ce mor eu pe astia care spuneti "e mai perversa de felul ei"... e asa pentru ca asa crede ca o sa iasa in evidenta printre ceilalti
din experienta ema pot spune ca fetele cu adevarat perverse sunt alea care nu arata asta de fata cu ceilalti.sunt cuminti dar cand le bagi in pat intra dracu in ele....si al propriu si la figurat happy

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai doua variante si anume ori incepi sa o "educi"tu ori te lasi "educat" de ea. Depinde de orgoliul tau de "barbat". laughing

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru corbulalbrosu):

Ea ii felul ala de fata care ii place sa fie imbratisata sa fie tot timpul iubita.Si se supara repede

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru Daniel_Dani_1996):

Ori cum multumesc

| neutrino a răspuns:

Cucereste-o daca esti capabil!

| LoveSleep a răspuns:

Îi spui. Nu cred că aveți mai mult de 14 ani, n-ai nevoie de nu știu ce filosofie.

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru LoveSleep):

Am 16

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru LoveSleep):

Am 16 ani si ea 14

| ZippiAndrei a răspuns (pentru Daniel_Dani_1996):

Cu siguranta ai 16 si ea 14!

| Daniel_Dani_1996 explică:

Mai vreau idei! Pls