| CrazzyXgirL a întrebat:

Baiatul de care imi place am aflat(adica am vazut ca are prietena de mult timp(e mai mare ca mine cu vreo 4-5 ani.Nu`mi acorda deloc importanta, mai degraba frasu mai mic cred ca are 22 big grin
Credeti ca ar trebui sa'l las in pace, sa nu ma mai uit dupa masina lui, sa nu mai trec pe la el la poarta? sad

Daau funda!

2 răspunsuri:
| iulyr19 a răspuns:

Lasal daca are prietena ce rost mai are poate sunt altii care te plac pe tine si u nu le dai importanta sau nu ii observi poate el nu este persoana potrivita ...aiurea sa stai dupa unul asa laughing

| xAlle a răspuns:

Bunahappy
Pai Mara... Daca il iubesti, du-te o data la el acasa si ia-l de mana si spune-i lucrul acesta.
Poate asa va intelege ca il iubesti, si poate...cine stie,va veni la tine.
Dar, daca il iubesti, spunei.Nu renuntahappy.
Numai bine.