| Anonimaaaaaasg a întrebat:

Baietilor le place cand o fata e perversa?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu chiar! 3 sferturi din ei te vor clasifica ca curva, cealalt sfert, se vor desfata cu tine, nerefuzandu-si nimic, dar in final, nimeni nu te va lua de nevasta.

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur unor baietii/barbate cu idei si conceptii mai libertine le va oferi placereo relatie intretinuta cu o fata mai tupeista si character mai pervers. Dar la fel exista si baieti/barbati condusi de o conceptie puritana care prin etica si morala crestina care-i caracterizeaza, nu vor accepta o asemenea fata perverse nici macar prin preajma lor. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da foarte mult unora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bine decat una care nu se saruta cu limba si face sex cu lumina stinsa, plapuma peste si doar in pozitia misionarului. Zic si eu...

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

Ce sa existe? Pudici? O gramada.

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca n-am intalnit, sincer credeam ca nu exista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

Nici eu nu am intalnit dar am citit despre oameni de genul. Bine, daca imi amintesc un articol de acum hat, 10 ani. Spunea ca ( pe vremea aia) cam 30% din femeile care sunt intr-un cuplu nu stau complet dezbracate in fata iubitului/sotului. Pentru ca le este rusine. Sper ca era doar o gluma de prost gust.

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate fac fite doar cu cine isi permit. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

Mda

| qieiqpalz a răspuns:

Da!

| Bernardus a răspuns:

Evident.

| Mandreiv a răspuns:

Cred ca singurii baieti/ barbati carora nu le place o fata perversa sunt cei care stau cu mamele lor pana la 40 de ani sau cei care se sperie cand aud cuvantul sex, in rest cred ca fiecare isi doreste o partenera cu imaginatie si care sa aduca si ea picanterie in viata intima.

| porcarumadalina a răspuns:

Da,insa le plac sa fie pervese doar cu ei, nu si cu altii sau in public.

| Badboi a răspuns:

Mie-mi place personal, hai chat laughing

| 6Antonio6Anto6 a răspuns:

Cum zicea si Bitza : "N-am nevoie de o fata cuminte, vreau o bagaboanta sa ma lase fara cuvinte!" XD