| Daniel_Dani_1996 a întrebat:

Imi place de o fata ce trebuie sa fac ca sa o cuceresc?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O chemi afara, mergeti in spatiul de joaca dintre blocuri si acolo ii declari sentimentele tale fata de ea.

| LoveSleep a răspuns:

Îți faci cont pe Triviador.
Joci cu ea.
O cucerești.
Gata.

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru LoveSleep):

Aia faci tu

| shadow72 a răspuns (pentru Daniel_Dani_1996):

Bai LoveSleep are dreptatea lui.Da vezi sa nu o lasi sa te bata la Triviador ca te crede prost.II dai in teritorii pana vomita carabusi sa ii arati ce cultura generala ai tu si asa o impresionezi...

| Hitback a răspuns (pentru LoveSleep):

Mount and blade nu triviador laughing)

| SkyPilot a răspuns:

Invit-o la plimbare si stati de vorba. Nu te da mare, nu juca un rol, fii tu insuti. Daca te place asa cum esti, ai cucerit-o. Iar daca nu, nu era pentru tine.

| ZippiAndrei a răspuns:

Vrei prietena la 8-9 ani? Mai bine nu te incurca, stiu cum e. Oricum e alegerea ta. Du-te intr-un parc cu ea, Dati-va in topogan si in leagan laughing si apoi spune-i ca-ti place de ea. Bafta, pustiu!

| Daniel_Dani_1996 explică (pentru ZippiAndrei):

Am 16 ani si ea cu doi ani mai mica ca mine si poza aia o am de cand is mic deci nu te lua dupa ea ok happy

| ErikEmd a răspuns:

Shadow72 made my day