| Bii26 a întrebat:

Imi place de un baiat.si cred ca si el ma place.(noi avem repetitii de dansuri impreuna si, si in timpul dansului imi zambeste(chiar daca nu dansez cu el).
o colega de-a mea, afland ca eu il plac, i-a spus si el a spus ca eu sunt super. poate ar trebui sa ii spun dar imi e rusine.imi e frica ca va rade de mine (el este cu 2 ani mai mare decat mine). Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| uningermik a răspuns:

Pai daca si el te place nu are de ce sa rada de tine.

Daca el nu te placea nu iti zambea tot timpul te trata cu indiferenta

Si fat curaj si spune-i ca va fi mai bine vei sti ce crede si el despre tine si ce parere are despre u si poate veti fi impreuna.
spune-i ca nu pierzi nimic, dar poti castiga un iubit. popik si nu mai sta deoparte spune-i.

Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Didw a răspuns:

Buna. kiss
Cu baietii trebuie' sa fi sincera. Sigur, daca el a spuns ca esti super. probabil ca o sa vrea sa fiti impreuna daca ii spui adevarul ( ca tu il placi ). Lasa rusinea acasa laughing. Fa-ti curaj si spune-i. love struck
Sunt convinsa ca va merge. Pa. succes!