| Bii26 a întrebat:

Imi place de un baiat.si cred ca si el ma place.(noi avem repetitii de dansuri impreuna si, si in timpul dansului imi zambeste(chiar daca nu dansez cu el).

o colega de-a mea, afland ca eu il plac, i-a spus si el a spus ca eu sunt super. poate ar trebui sa ii spun dar imi e rusine.imi e frica ca va rade de mine (el este cu 2 ani mai mare decat mine). Va rog, ajutati-ma!

laughing el fiind,, mascarici" zambeste oricui!
a primit aceasta porecla fiind ca se prosteste!laughinglaughinghee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te admira, te place. Ce rost are sa lasi timpul sa treaca fara sa faci nimic? In acest moment, ai putea fi cu el la un suc sau sa vorbiti pe messhee hee. N-ai de unde sa stii cum va proceda daca nu incerci happy. Oricum, dansatorii astia sunt ai naibii de seriosi. Ma mir cum ai gasit pe cineva cu zambetul pe buzehee hee.

2 răspunsuri:
| Anna98Anna a răspuns:

Daca-l vezi la scoala fa-ti curaj trage aer in piept si du-te si spune-i.incercarea moarte nu are.

| LussyBubu a răspuns:

Nu'ti fie frica de ce v'a spune... daca iti zambeste si chesti din astea fara indoiala te placewinking poate si lui ii e rusine sa-ti spuna ca te placehappy
Baftawinking