| RΔϟVAη a întrebat:

Imi place de o fata dar am aflat ca ea sta cu un coleg de-al meu din clasa,daca era macar un baiat cat de cat inteligent mai spuneam dar persoana mai proasta ca el nu am vazut laughing. Eu cu ea ne tachinam, facem glumite, si nu stiu ce sa mai fac. Tot grupul de prieteni o intrebam daca e impreuna cu el dar ea spune ca nu. Deci inca o data spun sunt gelos si furios pentru ca persoana ca aceea nu am vazut. FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS.

4 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Stii cum e, cand iti place de cineva, acea persoana poate sa fie cea mai inculta, cea mai perversa, orice, pentru ca tot iti va placea. Daca fata chiar tine la el, poti sa fii tu cel mai frumos, cel mai destept si cel mai minunat ca tot nu conteaza pentru ea.

| Annim a răspuns:

Pai nu stiu baiete poate-i nasoala situatia ta, dar eu nu vad aici semnul intrebarii happy deci care-i intrebarea? nu ai uitat nimic?

| elisabethia a răspuns:

Sunt de parere ca fata aceea sta cu baiatul pentru ca se inteleg, dar tot odata mai place si alte persoane.Ar trebui sa-i spui direct ca o placi sa nu mai ocolesti adevarul.

| rusel a răspuns:

Aoleu, daca ala e asa tu acum trebuie sa-l judeci? trebuie neaparat sa iti placa tie?
ii place iei, fiecare avem gusturi diferite, totii suntem diferiti.
daca ea spune ca nu si tu vezi la iei ceva care isi dau atentie unu=i celui lantat, inseamna ca fata aceeaia are un avantaj sau ceva de genu de nu zice adevarul sau ii e rusine!