| Luca00087c a întrebat:

Imi place de o fata, dar ea nu da semne ca ma place. Ce trebuie sa fac ca s-o cuceresc? Va rog ajutați-mă.

10 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Ia o pizza carnivora de la jerry pizza
sau du-o la un
cocoșel pe jar
UITE AICI O GRAMADA DE LUCRURI DE CUCERIT FEMEI
https://galletto.ro/

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i zambesti, sa o saluti si daca-ti raspunde, sa intri in vorba cu ea.

| cristimihailov a răspuns:

Mergi la ea si ii vorbesti politicos de problema ta. Te refuza, o lasi in pace. Si cauti alta asemanatoare sau mai buna.

| Goete a răspuns:

Cand o vezi te dai peste cap de trei ori si strigi tare intre timp
Hop Hop Busuioc
Eu chiar sunt un Dobotoc
-- asta e reteta universala care unii Do... cred ca exista

| haileewatson a răspuns:

Fii tu insuti.

Daca o sa te placa, bine.

Daca nu, nu. Nu poti obliga pe cineva sa te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți forța o fată să te placă, nu ești binevenit, pleacă.

| GouDidodino a răspuns:

Trebuie sa ai bani, mașini, casa, asta trebuie

| Kiran a răspuns:

Hmm, iti sugerez sa aflii fara sa o intrebi daca ea are o "tinta", pe cineva gen crush (place pe cineva in secret), dupa asta afla si daca cineva o place pe ea si o asalteaza in dialoguri. Dupa ce aflii lucrurile astea afla despre aceea fata ce ii place, cine e de fapt, ce minusuri are (probleme familiare, cu fratii/ surori / societate) si o ataci pe zonele astea. Dupa ce detii informatiile necesare, deveniti prieteni, cauta pretexte sa petreceti timp impreuna, (mereu afla daca ea place pe cineva cu timpul / cineva o place pe ea) si ca pretext foloseste jocurile, pubg mobile, csgo, sigur se joaca ceva, cred ca intelegi de ce spun lucrurile astea.
Daca ea place pe cineva, si te-ar accepta, ai fi un premiu de consolare, si o sa se vada asta dupa o perioada scurta de timp, daca altcineva o place, o sa te compare cu el, pentru ca sentimentele de iubire sunt ciudate si fara sens, asa ca personal, iti recomand sa constientizezi ca o iubire necesita o lupta eterna cu lumea

| Cozmea022004 a răspuns:

Dupa niste statistici, populatia globala curenta este de aproximativ 7.951.426.070 de oameni. Trebuie sa mai gasesti o alta fata de care sa iti placa printre acei oameni

| Luca00087c explică:

Sunt la școala in clasa 6