| AnGeLo0707 a întrebat:

Imi place de o fata dar pana acum am vorbit cu ea doar prin mesaje. Nu avem cum sa ne vedem pentru ca stam departe unul de celalalt. Cum imi pot da seama daca ma place?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu vă vedeți nu prea ai cum să îți dai seama.
Întreab-o pe ea.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca o placi și apoi intreab-o dacă și ea te place.

| alexalx1234 a răspuns:

Renunță... Sigur are pe cineva. Relațiile sunt o pierdere de timp și îți fac mai mult rău decât bine... Trista realitate din ziua de azi.

| Michaeel a răspuns:

De ce toți băietii cred ca dacă vorbiți cu o fata gata e topita după voi. Întreb-o și vezi ce zice.

| Anonima163333 a răspuns:

Intreab-o si vezi daca e macar atrasa de tine, iar dupa ce te va cunoaste un pic mai bine o sa vezi daca te place!