| AlexandruSC a întrebat:

Îmi place de o fată de ceva timp si știe si ea asta si a zis ca sentimentul nu e reciproc, dar când ne vedem, mă lasă sa ma uit în telefonul ei, stăm împreună fără ca cineva sa fie în preajma noastră, ne ținem de mână și își face griji pentru mine. Ce ar putea însemna?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ea nu face tam tam cu sentimentul ei, dar se poartă ca și cum te-ar iubi, și asta contează mai mult ca declarațiile verbale.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ii este mila de tine si te accepta ca amic oarecare, nu ca prieten sau iubit.
De altfel ti-a spus chiar ea ca nu te place.

| Emilian65 a răspuns:

Ce accepta fata sa va țineți de manasi își face griji pentru tine, înseamnă a tine la tine și vrea o relație cu tine. Fii, mai îndrăzneț si actioneaza ca atare.

| Goete a răspuns:

Ca ei nu doar ii place de tine, ci te iubeste

| raMLesS a răspuns:

Ca esti in cercul ei de prieteni.
Nu sta dupa ea, iti pierzi si timpul si energia, daca te-a refuzat, ramaneti cel mult prieteni, cauta alta.

| Crackman a răspuns:

Ca ești gen ca iubitul ei dar tu nu ai nici un beneficiu

| alexalx1234 a răspuns:

Nimic. Cand isi va face iubit, te va da la o parte.

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

Ca nu te place si nu o sa iasa ceva din asta, mergi mai departe.

| AlexandruSC explică:

Țin sa precizez că sunt singurul băiat cu care vorbește, îmi arată cine îi da cerere sau mesaj pe orice rețea socială iar când e în preajma mea e rușinoasă, ea spunând ca cu prietenii e în largul ei