| aVicii a întrebat:

Imi place de o fata de varsta mea dar ea nu ma prea baga in seama...incerc sa-i trimt mesaje pe fb dar ea nu-mi raspunde, i-am lasat cateva like-uri.Dar nimic, este >singura:

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ai putea fi cucerit de o fata care nu te place?

| 7639781254 a răspuns:

Simplu: nu te cunoaste personal sau nu te place.

| aVicii explică:

Interesante raspunsuri..ma gandesc la care sa dau funda

| aVicii explică:

Abtine-te frate nu ti-am cerut parerea!

| xDirectioner5 a răspuns:

Mesajele pe facebook nu-s cea mai buna solutie. Probabil ca ei ii place de un alt baiat, fetele, cand sunt indragostite, nu baga pe nimeni altcineva in seama...

| FamousGirl4 a răspuns:

Cu totii primim like-uri de la persoane apropiate, in general, si eu si altii primim mesaje. Depinde cum, fi genul de baiat misterios, nu-i oferii totul despre tine din prima, cand treci pe langa ea, sa mirosi bine, imbracate frumos, decent (mie imi plac tinutele barbatesti clasice gen camasa si sacou)
Va vrea singura sa te cunoasca, nu lasa alte fete sa se apropie de tine, cu avansuri sau alte copilarii, fi inabordabil.

| Alexa920 a răspuns:

Sti daca, chiar iti place de ea nu incerca cu mesaje pe fb cu like`uri. eu zis sa incerci altfel. sau spune-i ca vrei sa vorbesti cu ea si. poate merge