| Cocîrlăndosu a întrebat:

Cum se trimt altor useri mesaje private?

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra in profilul unui utilizator si sub poza unde scrie "Trimite un mesaj" dai click pe ea si daca are setat ca poate primii de la "Toti membrii TPU" scrii mesajul si il trimiti.
Daca a modificat setarile de la mesaje inseamna ca doar dupa ce devii utilizator Senior vei putea trimite mesaj, sau doar de la prietenii lui, ori de la nimeni.

Setarile se fac de la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/

unde scrie "Vreau sa primesc mesaje de la:"

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.

Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte regulamentul site-ului,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| Cocîrlăndosu explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc.

Auzi, dacă tot mi-ai răspuns, vreau să-ţi zic ceva. Am vrut să mai scriu un răspuns la întrebarea ta "Dacă ne place sexul oral şi sexul anal" şi nu o mai găsesc. A fost cumva eradicată? Mai vroiam să-ţi dau un răspuns legat de shaworma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Bună!
Posibil,nu ştiu ce să zic.
Te pup!

| Cocîrlăndosu explică (pentru anonim_4396):

Intre timp am gasit întrebarea, dar nu mi-am găsit postarea în care mă miram ca eşti puritană! Şi nici postarea ta cu shaworma! Poţi să-mi spui ce s-a întâmplat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Bună!
Poate s-a şters întrebarea respectivă probabil.
Te pup!

| Cocîrlăndosu explică (pentru anonim_4396):

Nu e nici răspunsul meu cu explicaţia din dex! Tu le-ai şters? Adică la cererea ta s-au şters?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Bună!
Eu n-am cerut nimic să mi şteargă.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul fiecarui utilizator, sub avatar, clik pe butonul "Trimite mesaj" si apoi ti se va deschide ferestra de mesagerie.