| Jounin32155237784 a întrebat:

Imi place de o fata deja de mult timp, de 2 ani mai exact, eu am 12 si ea tot la fel. Problema e ca ea nu ma place si eu o plac mult, nu o pot scoate din minte. Am avut depresie din cauza ei am incercat sa o uit fiind cu alta fata dar nu a mers. Acum ca si-a facut breton o plac si mai mult, ce sa fac simt ca din nou o sa intru in depresie.
Dati si voi niste sfaturi cum sa o uit sau cum sa o cuceresc.

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Nu te place, mergi mai departe. Sunteți prea mici ca sa aveți o relație.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai 12 ani nu 100, e abia inceputu la fete, te concentrezi prea mult pe ea si de aia n-o uiti.

| Andreeush a răspuns:

Sunt cuvinte mari la cineva de 12 ani.
Stai calm că o să treci peste, o să o uiți.
Fete mai sunt.

| Plato a răspuns:

"Depresie". Din nou cuvinte mari de la oameni mici (la propriu).
Ia-ti ceva de desenat, ca o uiti. Sau o jucărie noua.

Răspuns utilizator avertizat