| WhoWhoWho a întrebat:

Imi place de o fata din clasa cu mine si cred ca si ea ma place vorbim mult pe mess dar cand sunt fata-n fata cu ea nu pot sa-i spun nimic si doar ma comport ca si cum as fi indiferent. ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pe mess e altceva,nu iti este asa rusine! Dar cand esti fata in fata cu ea ai emotii iti este rusine, nu sti cum sa porti o discutie cu ea! Fa-ti curaj, invit-o undeva, intalniti-va doar voi doi! Si lasa emotiile acasa! Vorbeste cu ea despre ce iti trece prin cap in momentul ala! Fi deschis! Si intotdeauna fa cu primul pas! Si nu mai fi indiferent pentru va crede ca nu te intereseaza de ea, ca nu o placi, cand de fapt o placi! Bafta multa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai spus asta pe mess? Adica atunci cand sunteti fata in fata ca nu-i poti spune nimic? Sau pur si simplu atunci cand esti cu ea fata in fata spune-i ca te-ai blocat, vei vedea cum se va "detensiona" atmosfera. Bafta si mult succes cu fata!

| WhoWhoWho explică:

Ca multumesc mult la toti si va voi urma sfaturile.