| guineeapig98 a întrebat:

Buna TPU
Am la mine in clasa o colega. de care imi place tare mult de ea. suntem prieteni de ceva vreme dar eu inca nu i-am aratat ce simt pentru ea. Stiu ca suna ciudat dar nu e genul meu sa-i spun direct sau prin cineva. sunt putin cam timid.

P. S. E o tocilara si nu pre cred eu ca-i plac baietii de genul meu

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Eu sincer sunt foarte timida insa daca imi place de cineva atat de mult inving timiditatea!
Te sfatuiesc sa o iei de mana, sa o duci intr-un loc mai retras din scoala si sa ii spui "Imi place mult de tine"
E cel mai simplu modwinking te asigur!
Si asa afli ce crede ea!
De aici incolo ai nevoie de putin noroc ca sentimentul sa fie reciproc!
Iti urez bafta si daca te'am ajutat te rog sa-mi dai o fundita!puppy dog eyes
Doar daca te-am ajutat!
Roxy te pupaa! kiss

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Hey,buna!

Daca esti timid, abordeaza situatia mai usor,treptat, incearca sa o 'tragi' de limba, sa cauti lucruri in comun cu ea pentru a face conversatie, iar la urma da-i de inteles ca iti place de eahappy

Răspuns utilizator avertizat
| LostName a răspuns:

Da roxi dar uite si mie mi se potriveste aproape perfect numai ca persoana pe care o plac nu-i tocilara avem cateva lucruri in comnun dar sun timid si cand ii vorba de fete cam greu depasesc timiditatea... ma refer la cere la care chiar tin,

| RoxYuuKikyo a răspuns (pentru LostName):

Trebuie sa depasesti timiditatea indiferent ce s-ar intampla! Nu poti astepta sa. ploua cu fete laughing
Trebuie sa ai si vointa!
Chiar daca sunt fata eu m-am dus la baiatul de care imi place si i-am spus asta iar apoi am lesinat de rusine rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Nu glumesc :o Chiar am lesinat! laughing)