| Cristi1Cristi1IdlibParty a întrebat:

Fetelor, in general va plac baietii mai curajosi care spun mai usor ceea ce simt dar care trateaza cu mai mult dispret celelalte fete si le place mult sa bea, sa fumeze si sa petreaca, dar se descurca decent la carte, sau un baiat foarte timid care nu e asa bun la carte dar care iubeste o fata nu pentru cum arata si e dispus sa ii fie fidel atata timp cat va fi si ea si care nu are aceste "derapaje morale"? Intreb asta pentru ca desi ziceti ca va plac al doilea gen de baieti in general fetele au prieten care se regaseste in caracterul meu in multe elemente descrise de mine la primul gen.

Răspuns Câştigător
| AnneMarye001 a răspuns:

Buna,pai o sa vezi raspunsuri diferiten pentru ca fetele carora le plac primul gen au spus DA la anturaj si vorba aia,, cine se aseamana se aduna"(sunt si excepti dar mici)si fetele care accept al doilea gen sunt si ele mai cuminti sau stie sa profite de un baiat dragut.Dar nu uita,, cine se aseamana se aduna"

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac in general baietii timizi care stiu sa iubeasca sincer

| DNSK a răspuns:

Imi plac derbedeii. Ma consider o fata cuminte, fara vicii, care isi vede de scoala, prieteni, distractie, dar in masura in care nu depaseste limitele decentei. Dar chiar imi plac baietii mai putin cuminti! nu ma plictisesc niciodata, au mereu ceva de povestit, ma surprind mereu. Dupa 4 ani, inca ma surprinde baiatul pe care il plac, inca gasesc la el lucruri foarte tari.E un derbedeu, dar faptul ca e asa nu inseamna ca nu e inteligent. Dimpotriva, il admir pentru modul in care gandeste si pentru interminabilele subiecte de discutie pe care le gasesc cu el chiar si dupa atata timp

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu mi se pare atragator la un baiat sa bea ca porcul si sa fumeze 10 pachete pe noapte. Imi place sa fie curajos, da, asta e important. La carte, nu stiu, vreau sa isi dea interesul dar nu pot spune ca daca e la o facultate proasta nu ma intereseaza. Vreau a fie sigur pe el, depinde mult de situatie dar imi doresc cel mai mult sa ma iubeasca sincer, sa nu ma minta. happy

| Jackul336 a răspuns:

Eu zic ca alcoolul si tigarile si restul relelor distruge elixirul relatiei si a sexualitatii aferente

unul mai timid va face tot posibilul sa arate mai bine insa un depravat sanatos va pierde si calitatile pe care le are

| Jackul336 a răspuns:

De obicei ala mai retras e un intelectual pe cand unul care e mai dispretuitor sigur dipretuieste si intelectualitatea

| Exilee a răspuns (pentru Jackul336):

Graiesti bine, dar fetele ii dispretuiesc pe cei 'intelectuali, pe cei care le iubesc cu adevarat, dar in schimb ii privesc cu ''ochi frumosi'' pe cei puternic influentati spre '' partea cool a acestora''. Nu ar trebui intelectualii sa sufere, ci fetele. E doar alegerea lor pana la urma. Ma refer la unele fete, cele care sunt manipulate de anumiti '' barosani'', daca ma intelegeti unde batwinking.

| Jackul336 a răspuns (pentru Exilee):

Barosani nascuti intre 21 februarie si 21 martie

| soricelulRulz a răspuns:

Personal eu prefer o combinatie intre cele doua tipuri, un "golanas" de cartier dar cu capul pe umeri cu care poti purta o conversatie