| Muntean_Mihai_1981 a întrebat:

Am si eu o intrebare imi place de o fata dar ea ii mai mica de cat mine si la an si la calsa eu sunt in clasa a-VII-a si ea a-VI-a imi place de mult de ea da nu stiu cum sa ii spun in fata ea are fite cum s-ar zice in cap si ii mofturoasa da ii frumoasa desteapta si nu stiu cum sa fac sa ii spun ca imi place tare mult de ea!
Plz ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| derpiiiiiiiina a răspuns:

Apuca-te de invatatura, citeste carti, invata cuvinte noi, dezvolta-ti personalitatea si vei creste in ochii ei.

| Muntean_Mihai_1981 explică (pentru derpiiiiiiiina):

Da da ea are fite si mofturi in cap da tot imi place de ea ca este frumoasa, desteapta si daca spune nu ce sa ma fac?!? Ma fac de ras!

| Jhonye a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i si eu am trecut prin aceiasi situatie si toti prieteni mau incurajat si chiar daca iti spune Nu gandeste-te ca, curajul dau face cat 1000 de Da-uri

| Muntean_Mihai_1981 explică:

Da dar ea are mofturi si fite da tot imi place de ea ii draguta frumoasa si desteapta da nu stiu cum sa ii zic daca spune nu ce sa ma fac?!?

| RazvanCovtun1990 a răspuns:

Simplu te bagi in seama cu ea si o faci sa creada ca esti de treaba apoi ii zici