| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa destul de tare dar nu stiu ce simte pentru mine. Aproape de fiecare data cand vorbesc cu ea are o privire agitata si zambeste dar nu am observat niciodata ca s-ar incurca in propriile cuvinte. In orice caz, mai vorbesc cu ea pe Facebook si din nimic ajungem sa discutam despre subiecte destul de interesante. Chestia e ca niciodata nu incepe ea o discutie cu mine ci mereu eu trebuie s-o intreb ce mai face si alte chestii cliseice dar dupa vorbeste suprinzator de deschis, adica imi spune lucruri destul de personale. Nu stiu ce sa cred.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a limpezi lucrurile, ofera-i un buchet de flori odata cu invitatia de a iesi cu tine la un suc.

| syd a răspuns (pentru neutrino):

Cand o sa-mi vina curaju o sa o fac happy

| MskDesign a răspuns (pentru syd):

Pai,putin mai mult curaj, canibalii au disparut de mult, nu te va manca nimeni.

| Paturik a răspuns:

Buna. Eu sunt acum, intr-o relatie cu un baiat din clasa mea. Astazi implinim 4 luni puppy dog eyes.
Scoala a inceput in septembrie dar noi ne-am observat abia in ianuarie. Aproapierea asta dintre noi o datoram initiativei mele de a face cu el cateva poze, asa in joaca. Am postat un colaj cu cateva poze frumoase pe facebook si au aparut comentarii: " frumosi ", " va sta bine ", " sunteti draguti impreuna ". Si asa am format amandoi un intreg. De 4 luni traiesc cea mai frumoasa si nebuna relatie si nu sper sa se termine curand. Il iubesc si ma iubeste. Te sfatuiesc sa " te joci " cu ea in felul tau nu neaparat cu poze. Povestea cu pozele este un exemplu clar ca din joaca poti obtine multe. Te pup. Multa bafta!

| syd a răspuns (pentru Paturik):

Buna. Chestia cu joaca, mie mi se pare putin cam imatura. Si eu am colegi de clasa si din alte clase care se gadila si se imping cu fete pe care de-abia le cunosc. Cat despre poze, mie nu imi plac sincer. Nu folosesc Facebook decat pentru chat sau pentru discutii pe grupuri interne si nu pun poze cu mine. Nu stiu ce sa zic. Mersi de raspuns, oricum happy

| Paturik a răspuns (pentru syd):

Nu e vorba de ce iti place tie, ci de ce ii poate placea ei. Intelegi? Fa-o pe ea fericita si fa-o sa te observe. Daca ii arati ca esti diferit de ceilalti si ca o placi exista posibilitatea sa se indragosteasca de tine, daca nu se va intampla asta, nu e capat de lume, undeva acolo o fata te asteapta puppy dog eyes

| syd a răspuns (pentru Paturik):

Da... Oricum, ieri seara eram cu majoritatea colegilor in oras si ea a inceput sa fumeze tigara dupa tigara. A si baut si a mai tras si niste iarba de la ceva strain (WTF). Eu nu o stiam asa, deci am renuntat la orice in momentu ala. Nu sunt genul care se face muci la petreceri si nu vreau sa fac pe ambulanta sa o tarasc pana acasa. Multumesc de raspunsuri in orice caz, o sa apelez la "metodele" astea la proxima ocazie.

| jcjdfh3748 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa cred... happy