| raul122 a întrebat:

Imi place de o fata si nu am curajul sa ii spun
va rog spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Daca intr-adevar iti place de ea, trebuie sa prinzi curaj de a i-o zice direct si nu prin alte metode de genul unui bilet cu niste replici in el care se poate pierde si prin care ar putea intelege ca nu este decat o batjocora. Timiditatea nu este niciodata calea cea mai buna pentru ca nu te duce acolo unde doresti. Asadar, cel mai bine ar fi sa strangi tare din pumni, sa prinzi tupeu si sa fii ambitios. Cine stie, poate iti vei forma si o relatie frumoasa. Nu lasa sa treaca sentimentul asta deoarece poate mai tarziu vei realiza ce ai pierdut!

6 răspunsuri:
| WillWright a răspuns:

Uneori nu-i nevoie sa-i spui! Arata-i asta, prin gesturi, priviri si multe altelea! Totul vine de la sine! Bafta :*

| VampireBlood a răspuns:

Eu zic sa-i spui direct pana nu o pierzi! Nici eu nu am avut curajul sa-i spun unui baiat ca`l plac si l-am pierdut!straight face

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pai fa rost de id-u ei si baga-te in seama cu ea ...gaseste mai multe lucruri care sa le ai in comun cu ea si asa o sa deveniti mai apropiati si atunci poti sa-i spui ca o placi... daca esti prea timid ii poti spune pe messwinking

| ShucarGirl a răspuns:

Prinde putin curaj si du-te la ea si spune-i. Daca nu..arata-i asta. Poarta-te frumos cu ea, dai de inteles ca o placi.

| raul122 explică:

Fata de care imi place imi este colega

| Diana1294 a răspuns:

Grow some balls and go tell her!