| VenomMist a întrebat:

Imi place de o fata dar nu am curajul sa-i spun

Care are idei?

Răspuns Câştigător
| Bellinda99 a răspuns:

Pai ii clar ca nu te poti duce in fata ei si sa-i zici:"Mie imi place de tine"! ..Ai putea sa o chemi odata intr-un parc sau intr-un loc frumos. Unde sa fiti numai voi 2! Si nush..Sa stai pe o banca sau fata in fata..Si sa-i zici:"Vreau sa-ti spun ceva"..Si atunci ai putea so saruti..Acuma daca chiar nai deloc mult curaj nah sarut-o pe obraz.Dar ar fi dragut pe gura♥♥!`Acum nu stiu daca ii asa de bun ce ti-am zis.Dar in orice caz succes!♥

4 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Spune-i asa: Chiar daca pina acum nu am avut curajul sa-ti spun... imi place de tine si vreau sa-ti fiu aproape happy

| AriannaAri a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte, du-te la ea si incepe sa vorbesti cu ea lucruri banale, nu trebuie sa ii spui direct "Imi place de tine" ci iei totul usor... happy. Bafta!

| Marry410 a răspuns:

Da' ea te place? Depinde..ca sa stiu ce sa-ti zic. daca te place spune-i ca o placi daca Nu ..nu-i spune happy

| Swe3tGirl a răspuns:

Arata-i ca o placi, bag-o in seama, vorbeste mai mult cu ea, invit-o undeva etc.