| Fufulete a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu ce sa fac. Tinand cont ca sunt un pusti mai agitat si ma prostesc mult, sunt terminat crying Ea nu are o parere prea buna despre mine.
Daca puteti sa ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Si eu plac un baiat cam agitat care exagereaza uneori...dar, apoi spune el ceva care imi arata cat de sensibil e, cu toata agitatia lui.Parerea mea e sa nu te schimbi pentru ea, caci nu e bine sa te schimbi pentru NIMENI, dar sa incerci sa iti mai controlezi si tu reactiile.Si,in primul rand, sa o respecti!(adica, nu te apuci sa o pipai sau alte alea!). Sper ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Ori te place asa ori mai dao in pana mea chiar m-am saturat de prostia asta sa pari altceva ce naiba nu suntem cameleoni retardati sa incercam sa parem altceva ca sa ne placa una/unu.

| DragosGr a răspuns:

Incearca sa te controlezi in prejma ei, fa-o sa rada si incearca sa te comporti cu ea foarte dragut(gen sa o asculti cand are ceva de povestit si sa fii de acord cu ea).

| MariaLOL a răspuns:

Fetelor le plac 'baietii rai' sau glumeti si nu cred ca are o parere proasta despre tine; ii pari amuzant (cu toate astea sa nu te prostesti prea muult) si fii putin mai tupeist cu ea dar in acelasi timp sa nu o jignesti in nici un fel ca altfel...adios sansehappy

| Bbyblue16 a răspuns:

Idem DragosGr, isi va da seama imediat ca tu vrei o relatie cu ea tinand cont ca, cu ea te porti mai frumos decat cu celelaltehee hee Mult succes!

| Andr33ya a răspuns:

Poate ea e genu de fata cuminte.Da-i o floare(trandafir rosu...)Si cand o faci uitate-n ochii ei si spune-i ce simti.Nu te mai prosti.Sunt sanse mari sa te placa si ea.O relatie poate sa inceapa si cu stangu, crede-ma stiu ce spun:-s.

| seductie a răspuns:

Hai salut. Ar fi multe de spus despre cum poti sa atragi o fata. In general nu e bine sa te schimbi si in primul rand nici nu o sa poti. Eu zic sa intrii sa citesti articolele de pe blogul nostru http://seductie.blogest.ro/ si o sa vezi ca lucrurile o sa se schimbe. Succes...