| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata.Si vreau sa ii fac o surpriza romantica de Dragobete(pe 24)aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| NymphetamineGx a răspuns:

Aici depinde si de bugetul pe care il ai thinking Oricum i'ai ceva finut ca si un lantic sau o pereche de cercei draguti de argint, poti sa o duci sa manance undeva.( PS : Nu'i lua flori, fetele sunt satule de flori I don't want to see eu, daca mai vad o floare cred ca ma arunc de pe blocu de desen ) Succes! ^_^

3 răspunsuri:
| 2middlefingers a răspuns:

Ii pui un trandafir in banca
poate si un bilet

love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-ti cocoselul intre 2 felii de paine si oferail sa-l pape!

| Nastiusha a răspuns:

Am aceeasi intrebare...sadnu stiu cum sa-i zic ca-mi place de el...sad