| marya a întrebat:

Imi place de un baiat care atunci cand imi aude numele zambeste dar cad sunt eu pe langa el este cu totul alta persoana si vrea sa se faca remarcat toate bune si frumoase... dar este si 1 problema el a fost cu o fata si a supus ca inca ii mai place de ea dar ea nu mai vrea deloc sa mai fie cu el eu sunt prea timida sa ii spun ca imi place de el dar niste prieteni de ai mei (daca pot sa ii numesc asa) i-a zis ca imi place de el iar eu vreau sa ii spun ca nu e adevarat hellppppp!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[ai, prietenii te-au ajutat ca sa mergi cu un pas mai in fata.au facut ceva buun, tu trebuie sa-ti exprimi sentimentele...nu sa ti le ascunzi, BAFTAlove strucklove strucklove struck:love struck:

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Iti place de el, prietenii i-au spus asta, si acum vrei sa-i spui ca nu-ti place de el?

E grea viata.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Probabil te simpatizeaza.
Daca ii place de alta atunci nu ai ce face.Baieti sunt destui, daca el nu te place asta e, cauta-ti altul.

| Silviu591 a răspuns:

Nu stiu daca are vreun sens ceea ce spui tu aici.incearca sa reformulezi.

de ce sa-i spui ca nu`ti place de el daca tie chiar iti place? unde sta logica in ceea ce ai spus?

| marya explică:

Dau fundita!