| jouio a întrebat:

Imi place de un baiat care e mai fitos de fel.eu sunt o fata care nu este cu nasul pe sus sau cu tona de fite (cum sunt unele in ziua de azi) ne-am intalnit la cateva petreceri din coincidenta am de uitat am vazut ca se uita dar tot nu stiu ce sa fac...noi avem si multi prieteni comuni mi-a dat si solicitare de prietenie pe facebook.
PS: am 16 ani happy

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Sti cum etse vorba aceea: fetele cuminti se indragostesc de baietii rai. Pai, intai afla daca are prietena, incearca sa te apropii de el, vezi ce hobby-uri are, deveniti amici si tot asa pana vei afla daca sunteti facuti unul pentru altul. Intra in vorba cu el cu fraze d genu: Scuze, mi-ai vazut cumva cartea(sau orice altceva). Apoi dupa ce aflii ce hobby-uri are, roaga o prietena sa-ti faca jocul: adica apropiati-va de el discret si incercati sa vorbiti despre una din hobby-urile lui. De exemplu: ai aflat ca-i plac masinile? Vorbeste des prin preajma lui despre "acel model de masina pe care l-ai vazut intr-o reclama sau pe strada". Observa-i comportamentul, ce prieteni are, ce materii ii plac la scoala, ce tip de muzica asculta. Nu trebuie sa-ti placa tot ce-i place lui, dar asa doar ca sa ai o idee despre el.

| EnvyU a răspuns:

Oh da misto raspunsul de mai sus, in alte cuvinte. become o hartuitoare, spioneaza-l peste tot "think like your prey" muaahaha, cel mai simplu ii dai mesaj pe cartea-fata si daca baiatu e interesat o sa vina de la sine

| alexhardy a răspuns:

In primul rand pentru el nu vei fi nimic altceva decat ceva de fu**t. Daca e figuri in cap nu se va uita niciodata la o tipa "Normala"