| Elial a întrebat:

Hei TPU happy. Sa incep cu inceputul. Acum aproximativ o luna ma plimbam cu doua prietene de-ale mele si am vazut un baiat dragut ce era cu inca cativa prieteni de-ai lui. Prima oara, m-am uitat la el si el la mine. Dupa cateva minute, ne-am intalnit din nou cu el, dar eu nu m-am mai uitat la el si prietena mea mi-a spus ca se holba la mine. Dupa alte cateva minute, ne-am intalnit din nou cu el si din nou el se uita la mine, dar eu nu pentru ca sunt mai timida de fel. Si tot asa ne-am mai intalnit de cateva ori in ziua aia si el tot continua sa se holbeze laughing Acum cateva zile, l-am vazut din nou cu gasca lui si s-a uitat doar de cateva ori la mine cu priviri scurte si de data asta m-am uitat si eu la el. Apoi, urmatoarea zii l-am vazut singur, am trecut pe langa el, dar nu s-a mai uitat. Nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu. E foarte dragut si sunt curioasa Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ang31989 a răspuns:

Eu cred ca te place dar e timid, cand era inconjurat de prieteni era in elementul sau si avea mai mult curaj! Daca il placi cauta-l pe facebook sau intra tu in vorba cu el ( nu e chiar asa grav sa faci primul pas, sti vorba aia tu faci primul pas el urmatorii 1000) Succes!

9 răspunsuri:
| Denis_7019 a răspuns:

Baga-l in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face-ti cunostiinta, nu e deloc greu sa te deplasezi si sa ii spui un simplu "Buna".

| Crucified a răspuns (pentru anonim_4396):

Faceţi*.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crucified):

Ms, atatea cuvinte...

| Hieer a răspuns:

thinking Daca te-ar fi placut, ar fi venit la tine..si te-ar fi bagat in seama.

Sper ca te-am ajutat!

| suntZeu a răspuns:

In primul rand da-mi voie sa iti spun ca daca cumva i-ar placea de tine, a dovedit ca e foarte SLAB, un baiat adevarat are regula celor 3 secunde, te-a vazut? te-a placut? a si pornit spre tine... daca a avut atatea ocazi si-a bolborosit gandurile e clar ca are el ambalaj dar are mult de lucrat la abordare,laughing) inteleg ca esti fata si nah nu era cel mai comod lucru sa mergi tu intre baieti aia sa te bagi in seama ca poate ieseai si naspa daca iti luai un refuz, asta e...sa sti ca cateodata e bine sa fi timida, daca te abordeaza un baiat si vede ca tu esti mai timida el automat prinde curaj, nu e ca si cum ai avea gura mare si ai baga rapid spaima in el daca nu face ceva bine laughing

succes... sper ca ai inteles ce am vrut sa iti spun si e trebuie ta ce faci

| Ankutzaaa a răspuns:

Te placesmug

| miru20cmrecords a răspuns:

Te place place place.