| BiaSiAtat a întrebat:

Mie imi place de un baiat mai mare cu un an decat mine numai ca ecu mine in clasa.Cum as putea afla daca ma place si el?

2 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai afla printr-o prietena, sau intreaba-l direct. Fa rost de id-ul lui, vorbiti pe mess, deveniti prieteni, fa-l sa te placa si o sa-ti ceara el in final prietenia. La scoala ai putea sa mai stai cu el in banca.
Succes.

| justmestef a răspuns:

In primul rand sa termine toti cu chestii de genu:vezi cum te priveste, daca zambeste cand se uita la tine etc. si nu incerca sa afli prin cineva decat daca ai foarte mare incredere in el ca de multe ori astfel de abordari se pot termina foarte prost.Fiecare baiat gandeste diferit si se poarta diferit deci nu poti sti daca te place doar din felul in care te priveste...Succes