| PwiuMic a întrebat:

Ieri am vb cu un baiat pe mess pe care nici macar nu il cunosteam dar este din acelasi oras cu mine. Mi-a fost foarte frica, ca poate este un baiat urat si de aceea nici nu m-am intalnit cu el.Am aflat ca de fapt este foarte dragut. Astazi am vb cu el si nu mai era asa de vesel cum era el. I-am dat o poza cu mine dar mi-a cerut mai mule si nu i-am dat ba chiar mi-a cerut idi-urri de fete.Ieri imi spunea ca ma place dar astazi...Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa ii spun si cum sa fac sa ii plac din nou si sa ma invite undeva sa iesim. fundita! Plzzz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Am impresia ca ai de a face cu un aventurier,un baiat care incearca cu toate,si se mai prinde cate ceva.
Cum adica sa-ti ceara alte id-uri de fete?
Nu ai deloc nevoie sa te placa,nu-i mai trimite nici o poza,sa-ti gasesti pozele si numele in cine stie ce site XXX,si,scoate-l urgent din viata ta.
Un ignore e tot ce trebuie!
Nu pierzi nimic, doar de castigat ai, crede-ma!

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sti care e problema fetelor?
Mereu asteptati ca noi sa facem ceva. Daca tot te stresezi atata de ce nu-l inviti tu afara?

| uuSexi a răspuns:

Ai grija dragostea pe net n u tio recomand., pentru ca nu sti niciodata
cine se ascunde de fapt, poate ii din mafie, prostitutie, care ia fetele si prostituaza, mai ales daca ti'a cerut id de fete, vrea sa le pacaleasca iar dupa wsm. Mai bine sterge id lui, dai ign, si scapa de el, incerca sa'l uiti, nu sti niciodta cine ii cu adevarat

| MiHaI a răspuns:

Trebuia sa accepti din prima nu sa vezi daca e dragut sau nu asa nu o sa mai vrea sa fie cu tine fiindca iai tras clapa

| Dyaa2702 a răspuns:

Buna da e advrt ca ai facut o greseala dandu-i cu piciorul dar nu e totul pierdut incearca sa aduci in discutie o replica ceva de genu,, off ce m-am plictisit am chef sa ies undeva'' iar apoi o sa vezi ca poate o sa-ti zica sa iesiti.baftahappy

| PwiuMic explică:

Nu este din oras de la mine acum il cunosc si nu este nici un pericol e un baiat de treaba.