| anydoareu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema sentimentala.Acum o luna am cunoscut un baiat foarte dragut, insa el e mai mare decat mine cu 4 ani, el are 21 de ani. Am inceput sa vorbim si sa iesim in gasca la sfarsit de saptamana. Totul a fost bine pana acum o saptamana, cand la un gratar eu am povestit mai mult cu un prieten de-al lui care ma place, dar eu am pastrat distanta si am vorbit doar ca si cu un prieten. Problema este ca de o saptamana baiatul de care imi place nu mai vorbeste cu mine si ma evita. O prietena mi-a spus ca el crede ca nu ma intereseaza si de aceea vrea sa ii lase loc liber prietenului lui. Mie imi place el si nu prietenul lui! Va rog sa ma ajutati! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ForEver_2956 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu baiatul de care-ti place si sa-i spui putin discret, nu asa dintr-o data ca iti place de el, nu de prietenul lui...si cu celalalt baiat incearca sa-i dai de inteles ca nu ai nimic pentru el, ca--l consideri doar un prietenhappy succes!:*

1 răspuns:
| Safitu a răspuns:

Consider ca ar trebui sa vorbesti cu baiatul de care iti place, si ai putea vorbi si cu cel care te place pentru ca daca chiar sunt cei doi prieteni buni te'ar putea ajuta cu cel de care iti place.Dar cu siguranta trebuie sa vorbesti cu el.:*