| 2751212335011 a întrebat:

Imi place de un baiat careia intr-un timp i`a placut de mine, mi-a cerut prietenia, dar eu am spus nu.Acum mie imi place de el si plang, deoarece el are prietena. El a avut mai multe prietene dupa ce s-a intamplat asta (sa imi ceara prietenia). Acum are o prietena si din aceasta cauza eu sufar foarte mult si il vad in fiecare zi la scoala si nu pot sa il uit. Ce pot face pentru al recuceri? Nu vreau sa mai plang! Va rog din inima sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E vorba de orgoliu la tine! Doar atat!
Bla bla bla!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Soune-i ca il iubesti! nu rezolvi nimic cu plansul.

| elamit a răspuns:

Nu mai plange mergi la el si spune-i ca il iubesti.numai atunci te vei convinge daca are si el ceva pentru tine.succes

| MrBlueEnergy a răspuns:

...Imi pare rau pentru tine, dar daca as fi in locul tau as incerca sa ma apropii foarte mult de el ca sa vad daca inca mai tine la mine

| Inna_8819 a răspuns:

Pffcrying((crying(crying
Acceasi problema am si eucrying(crying deci si mie imi place de un baiat de varsta mea:X si la fel vb cu mine sa tinut dupa mine tip de 2 saptamana. Dar acum mie imi place de elcryingcrying si eu il vadal sc cu pr lui cand stau impreuna si se sarutaaa Nici eu nu stiu cum sa il uit.problema e ca sunt si in clasa cu elcrying
Dami id tau sa mai vbhappy