| aaalexutza a întrebat:

Imi place de un baiat cu care am fost el acum are prietena si nu ma mai place dar eu vreau sa fiu din nou cu elcrying raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Alexissss a răspuns:

Draga Alexandra happy Nu poti sa obiligi pe nimeni sti,, Dragoste cu forta nu se face''.Si eu as spune totusi sa nu pui tare mare suflet deoarece daca nu te place nu te place nu merita sa suferi mai ales daca ar sta cu tine din obigatie eu nu zic ca ar fi vreo relatie.Ai grija ce faci si eu zic sa nu te injosescti pentru un baiat. Sper ca te'am ajutat intr'o mai mica sau mai mare masurabatting eyelashes

1 răspuns:
| Angel_8399 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate.o sa-ti treaca deoarece toate vin si toate trec.ai mare grija. daca ai tinut la el o sa-ti fie cam greu.dar nimic nu e imporibil.ai mare grija de sanatatea ta:*